Studio

Kreacja Marki

Zajmujemy się kreowaniem identyfikacji wizualnej już ponad 12 lat. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwala tworzyć spójne projekty, które staną się zapamiętane w świadomości Twoich klientów.

Strony internetowe

Zbudujemy dla Ciebie nowoczesną i unikalną stronę internetową, która wesprze proces budowania wizerunku i będzie skutecznym narzędziem do realizacji celów marketingowych.

Projektowanie druku

Zaprojektujemy i przygotujemy materiały do druku. Współpracujemy ze sprawdzonymi drukarniami, byś otrzymał produkt najwyższej jakości.

Projekty opakowań

Zaprojektujemy dla Twojej firmy etykiety i opakowania pojedynczych produktów lub całych linii. Tworzymy nowy produkt dopasowany do klienta docelowego.

Salmo Design for brands

Zajmujemy się projektowaniem wizerunku firm, marek oraz produktów.

Tworzymy przemyślane rozwiązania dla dużych projektów realizując cele wyznaczane przez działy marketingu większych korporacji. Jednak to co nas cieszy najbardziej to fakt, że pomagamy małym i średnim firmom stawać się rozpoznawalnymi markami.

Stworzymy dla Ciebie kompletną identyfikacje wizualną, zaprojektujemy opakowania i gadżety reklamowe, zbudujemy nowoczesną stronę internetową i przygotujemy wyraziste materiały promocyjne. Działamy w branży już ponad 12 lat. Chętnie wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie, by zakorzenić Twoją markę w świadomości Klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Analiza

Na początek analiza! Zbieramy dane i tworzymy skuteczną strategię komunikacji dopasowaną do odbiorcy

Projekt

Następnie kreacja. Przechodzimy do działań twórczych, projektujemy i wysyłamy projekt do akceptacji

Wdrożenie

Czas wyjść do Klienta! Startujemy z kampanią reklamową i wprowadzamy Twoja markę na rynek

Wsparcie

Nie zostawimy Cię samemu. Pomagamy w utrzymaniu spójnej identyfikacji i konsekwentnym realizowaniu strategii

Analiza

Wnikliwa analiza to podstawa do stworzenia niezapomnianego brandu. Przyjrzymy się aktualnemu wizerunkowi Twojej firmy i razem z Tobą określimy kluczowe wartości marki. Zlokalizujemy potrzeby grupy docelowej i ustalimy cele marketingowe. Sprawdzimy poczynania konkurencji i znajdziemy najlepszy sposób, by wyróżnić Twój produkt.

Cele i potrzeby

Grupa docelowa

Wartości firmy

Strategia komunikacji

Świadomość marki

Analiza konkurencji

Projektowanie

Rozpoczynamy projektowanie, tworzymy szkice, projektujemy logo, dobierzemy nazwy i zestawimy barwy, określamy styl i charakter Twoich materiałów. Opracujemy całą identyfikację wizualną w zgodzie z wartościami Twojej firmy i celami marketingowymi. Wykonamy projekty, które odpowiedzą na potrzeby grupy docelowej i wyróżnią Twoją markę na rynku.

Naming

Branding

Projektowanie znaku

Identyfikacja wizualna

Kreacja marki

Packaging

Wdrożenie

Wprowadzimy markę na rynek i przedstawimy ją Twoim Klientom. Opowiemy o nowym brandzie zgodnie z przyjętą strategią marketingową. Aktywujemy kanały ATL i BTL. Będziemy działać w sieci i offline. Z Twoją pomocą uruchomimy brand wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa.

Poligrafia

ATL i BTL

Materiały PR

Pozycjonowanie marki

Kampania reklamowa

Marketing online

Wsparcie

Skuteczny branding to owoc udanej współpracy agencji i Klienta. Możesz liczyć na nasze wsparcie na  każdym etapie wdrażania nowej marki. Pomożemy zadbać Twojej firmie o zachowanie spójnej identyfikacji, a gdy zajdzie taka potrzeba stworzymy i wdrożymy dodatkowe projekty.

Spójna identyfikacja

Stały kontakt

Elastyczność działań

Doradztwo

Komunikacja marki

Monitoring zachowań