Wozownia Apartamenty

Opracowanie materiałów nawiązujących do historii miejsca

Stworzyliśmy wizerunek toruńskiej inwestycji deweloperskiej „Wozownia Apartamenty Jakuba”. Opracowując materiały nawiązaliśmy do historii miejsca – starej wozowni.

Za względu na położenie inwestycji zdecydowaliśmy się opracować identyfikacje, która łączy sprzeczne wartości, takie jak: historia z teraźniejszością czy dzień z nocą.

Współpraca z deweloperem

Współpraca zaowocowała stworzeniem wizerunku wyjątkowej inwestycji, zgodnie z założeniami identyfikacji, jakie przyjęliśmy na samy początku. Deweloper obdarzył nas olbrzymim zaufaniem, cieszymy się że nie zawiedliśmy.

„Wozownia Apartamenty Jakuba” jest pierwszą i jedyną inwestycją, która łączy możliwość zamieszkania lub urządzenia biura w samym centrum Torunia. Zakup pojedynczego lokalu jest wyjątkową okazją dla przedsiębiorczych oraz ceniących sobie prywatność ludzi.

Rzuty apartamentów 3D

Trójwymiarowe metryczki mieszkań oddają bardziej rzeczywiste wyobrażenie o układzie pomieszczeń.

Interaktywne wizualizacje inwestycji

Opracowane wizualizacje ukazują sprzeczności jakie towarzysza inwestycji. Za pomocą ruchu możemy przesuwać obraz na boki odsłaniając jego drugą naturę, historii z teraźniejszością, pory dnia czy klasyczny styl z nowoczesnym.

Copyright

Dla pełniejszego odbioru inwestycji przez przyszłych nabywców stworzyliśmy serie tekstów, dotyczących miejsca, miasta i emocji jakie będą towarzyszyć przyszłym mieszkańcom.

„Wszechobecna zieleń i nieutrudzenie płynąca Wisła to codzienni, tak bliscy towarzysze pierwszego oddechu po otwarciu okien. Czy można chcieć więcej? Doskonała lokalizacja sprawia, że sens tracą istotne do tej pory podziały: blisko-daleko, cisza-zgiełk, praca-dom. Sensu i siły nabiera satysfakcja z udanego życia i efektywnej pracy w wyjątkowym miejscu.”

„Niewiele jest miast w Polsce, o których można powiedzieć, że ich historię tworzyli niezwykli ludzie. Spośród pięknych, zabytkowych miejsc, Toruń jest wyjątkowy. Jest inny, ponieważ wciąż odtwarza dyskretny rytm dawnego, spokojnego życia, wolny od wielkomiejskiego zgiełku. Wielkością tego miejsca jest to, iż pracowici i zgodni torunianie stworzyli sobie wspaniałe miejsce do życia. Na tym polega ich niezwykłość. Historia to nie pojedyncze wydarzenia. To ciągłość. To proces, który trwa. Z szacunkiem wobec przeszłości tworzymy teraźniejszość.”

Wizualizacje